MoneyMania 2016 – premia do 600 zł za konto w mBanku

8 lat temu by in Zakończone

Odbierz nawet 600 zł za złożenie konta w mBanku!


Zasady promocji:

1. Załóż eKonto standard lub eKonto plus w mBanku (umowę możesz podpisać przez kuriera lub otworzyć konto przez internet, przelewem weryfikacyjnym z innego konta bankowego)
2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia konta, a otrzymasz gwarantowaną premię 10 zł
3. Płać kartą lub BLIK-iem za dowolne zakupy, a otrzymasz co miesiąc maksymalnie 50 zł zwrotu za transakcje. Za płatności kartą otrzymasz 2% zwrotu, a za płatności BLIK-iem – 4% zwrotu. Co miesiąc możesz zyskać w ten sposób 50 zł – przez 5 miesięcy maksymalnie 250 zł.
4. Aby otrzymać zwrot za zakupy należy spełnić w każdym miesiącu warunki:
- zalogować się przynajmniej raz w aplikacji mobilnej
- zapewnić 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek (nie może to być twój rachunek w innym banku, ale może być od kogoś z rodziny lub przyjaciół)
- wykonać transakcje kartą i/lub BLIK-iem o łącznej wartości minimum 250 zł
5. Jeśli powyższe warunki spełnisz w każdym z 5 miesięcy, otrzymasz dodatkową ekstra premię w wysokości 240 zł
6. Razem w tej promocji zgarniesz nawet 500 zł (10 zł za założenie konta i zalogowanie w aplikacji mobilnej + maksymalnie 250 zł ze zwrotów za transakcje kartą/BLIK-iem + 240 zł za spełnienie warunków przez 5 miesięcy)

Dodatkowe 100 zł w akcji MoneyMania

Aby otrzymać dodatkową premię w wysokości 100 zł, po złożeniu wniosku za pośrednictwem serwisu MoneyMania, wykonaj co najmniej 5 transakcji (przelew zewnętrzny, płatności kartą, BLIK-iem lub przez mTransfer) – na dowolną kwotę. Na spełnienie tego warunku masz czas do 10 czerwca. Jeśli wykonasz te 5 transakcji, otrzymasz 100 zł premii.

Promocja trwa: od 7 kwietnia do 10 maja 2016


 
Źródło: mBank, MoneyMania | Fot. moneymania.pl